Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Strona główna
Współpraca

Szanowni państwo!

Pragniemy zaprosić do współpracy z nami specjalistów oraz studentów z dziedziny odnawialnych źródeł energii, a także osoby zainteresowane opublikowaniem na łamach naszego serwisu artykułów oraz innych opracowań naukowych i specjalistycznych. Interesują nas również wywiady, relacje z konferencji, a także porady i wskazówki przydatne w tej dziedzinie.

 

Przyjmować będziemy zarówno opracowania nigdzie nie publikowane, jak i te, które zostały już opublikowane. Nasi Autorzy nie otrzymują honorarium. Oferujemy natomiast możliwość zamieszczenia pod tekstem odsyłacza do strony domowej autora lub jego firmy. Ponadto pod zamieszczonym artykułem możliwe jest umieszczenie krótkiej notki o autorze oraz jego fotografii.

 

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy także do nadsyłania do nas informacji o planowanych konferencjach, szkoleniach, warsztatach i wykładach otwartych, związanych z odnawialnymi źródłami energii.

 

Wydawców książek z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz dziedzin pokrewnych zachęcamy do przesyłanie informacji o nowościach wydawniczych.

 

Zachęcamy także do umieszczania odnośników do naszego portalu w Państwa serwisach internetowych.

 

Pragniemy zaznaczyć, że w przypadku niektórych nadsyłanych do nas opracowań konieczne może okazać się zredagowanie tekstu. Przed opublikowaniem materiały te będą zatem sprawdzane pod kątem ich wartości merytorycznej oraz poprawności stylistycznej. Po dokonaniu ewentualnych zmian zostaną one odesłane do ostatecznej autoryzacji.

 

Redakcja zastrzega sobie prawo do zmian i skrótów w nadesłanych artykułach oraz do nadawania im tytułów.

 

Jeśli oprócz wymienionych wyżej form współpracy macie Państwo pomysły na inne wspólne działania to prosimy o podzielenie się nimi z naszą redakcją. Jesteśmy również otwarci na Wasze sugestie, opinie oraz uwagi krytyczne dotyczące koncepcji naszego portalu.

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszym portalem prosimy o kontakt poprzez pocztę e-mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub skorzystanie z naszego formularza kontaktowego.